Medya projeleri

20130322-175543.jpg

The Showcase

Öğrencilerimizin ürettiği kısa filmler, reklam projeleri vb. çalışmaların yayınlanacağı, belirli aralıklar ile duzenlenecek olan ozel gösterimlere ogrencilerin aile ve arkadaşlari yanı sıra sektör profesyonelleri de davetlı olacak. Bu gösterimlerin başarısından ve organizasyonundan, bizim yönlendirmelerimiz ile birlikte tamamen ogrenciler sorumlu olacaktir. Böylece kariyerlerinde organize etmeleri gerekecek olan etkinlikler hakkında bilgi edinmiş ve deneyim kazanmış olacaklar.

20130322-175339.jpg

Staj

3 farklı iş yerinde alınan eğitimler ile alakalı 3 farklı pozisyonda staj yapmak zorunlu olarak eğitimin bir parçasıdır. Bu pozisyonlar okulumuz tarafından bulunacaktır ve öğrenciler, güvenilir ve gerçeği lanse eden iş şartları altında çalışcaktır. Bu deneyimler öğrencilerin iş hayatları ve öz güvenleri için çok önemli olacaktır.

Endüstri deneyimi

Öğrenciler okul tarafından kurulan şirkette, iş dünyasında yer alacak reklam vb. çalışmalarda yer alır ve eğitimleri boyunca iş tecrübesi kazanmış olurlar. Bu deneyimler, stajları ile birlikte aynı sektörden mezun olan arkadaşlarından kat kat daha tecrübeli olmalarını sağlayacaktır.

İnovasyon projesi

Öğrenciler en geç ikinci yıllarında ekip halinde, pazarlanıp satılabilecek bir ürün üretip onun devamlılığını sağlamak durumundadirlar.Bu proje öğrencilerin bir nevi tezi olacaktır. Bu ürün, sektörel bir magazin, reklam ajansı, şirket, online mağaza, android uygulaması veya gazete gibi pazarlanıp kar edilebilecek herhangi bir ürün olabilir.

20130322-180044.jpg

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s